MSJ synchro tym smallV Limě se uskutečnilo za účasti českých reprezentantek juniorské mistrovství světa v synchronizovaném plavání. Českým maximem bylo 13. místo týmu ve volných sestavách a družstvo přidalo ještě 15. příčku v technickém programu. Diana Čípová pak v sólo závodech dvakrát obsadila 17. místo. Technický duet Kudynová – Majerová skončil ve třetí desítce výsledkové listiny.

Nela Čarvašová, Diana Čípová, Matylda Jandová, Karolína Jetmarová, Barbora Kalvodová, Klára Korbelová, Daniela Marková a Simona Urbánková se snažily prokousat do finále volných týmových sestav z kvalifikace. Postup mezi elitní dvanáctku jim nakonec unikl o jedinou příčku, když skončily se ziskem 261.0272 bodů na 13. pozici, která byla nejlepším českým umístěním na šampionátu. V následném finále si zlaté medaile vyplavaly Číňanky.

V technických sestavách týmů se plavalo rovnou finále a v něm v českých barvách Čípovou a Jandovou vystřídaly Mariana Kudynová se Silvií Majerovou. Osmička mladých reprezentantek dostala od rozhodčích 224.6334 bodů a v soutěži brala 15. příčku. Zlato putuje opět do Číny.

Velmi dobře si vedla v technickém programu jednotlivkyň Diana Čípová. Devatenáctiletá plavkyně ve finále dosáhla na 231.9383 bodů a 17. místo, když vyhrála Číňanka Huiyan Xu. Čípová se představila i v kvalifikaci volných sestav, a i v této disciplíně zaujala 17. místo. Mladé Češce ale výkon 226.5250 na postup mezi dvanáct finalistek nestačil. Zlato získala Zoi Karangelou z Řecka.

Posledním závodem s českou stopou byl technický duet a v něm startující dvojice Mariana Kudynová – Silvia Majerová. Devátý pár z červencového juniorského ME na Maltě si vysloužil 215.2301 bodů, což znamenalo celkové 21. místo. Titul mistryň světa slaví Japonky Risako Micuhaši a Sakurako Učida.